Najžiadanejšie služby

 • Služba  „exteriér“

Exteriér vozidla Vám umyjeme značkovou autokozmetikou, pri každom umývaní navoskujeme jemným tekutým voskom a ručne vytrieme jelenicovými utierkami do sucha. V rámci tejto služby umyjeme a utrieme aj gumové koberčeky v interiéri. Zákazníci preferujú túto službu najmä v zimných mesiacoch, pre zbavenie karosérie a podvozku zbytkov posypovej soli. Služba trvá do 30 min.

 

 • Služba „interiér“

Zahŕňa iba prácu na interiéri vozidla. Tento je však dokonale povysávaný, zbavený prachu a nečistôt. Na doleštenie plastov a okien v interiéri používame overené prípravky autokozmetiky. Prácu ukončíme do 30 min.

 

 • Služba „malý komplet“ (vyčistenie interiéru a umytie exteriéru) – cenovo výhodná služba 

Táto služba je v našej ponuke najžiadanejšou službou pretože v sebe spája komplexnú starostlivosť o interiér a exteriér vozidla za použitia značkových prípravkov autokozmetiky a skúseností pracovníkov prevádzky. Jej časová náročnosť je cca. 45 minút. 

 

 • Pravidelné „navoskovanie vozidla“ ochranným voskom, resp. nového vozidla

Zo skúseností doporučujeme minimálne štyri krát ročne navoskovanie laku vozidla ochranným voskom, ktorý zvýši jeho odolnosť pred poškodením, zaručí väčší lesk a odstráni drobné škrabance. Celý proces trvá cca. 2 hodiny.  

 

 • Ručné alebo strojové „leštenie laku“ karosérie vozidla 

Podľa stavu laku karosérie Vám doporučíme ručné, alebo strojové leštenie. Na ručné a strojové leštenie používame kvalitné prípravky značky AUTOGLYM. Na strojové leštenie taktiež najnovšiu technológiu značky RUPES. Časová náročnosť podľa stavu laku, cca.3 hodiny. 

 

 •  Príprava vozidla na predaj „veľký komplet“ (vyčistenie interiéru, umytie exteriéru, tepovanie  čalúnenia, vyčistenie a konzervácia kože, navoskovanie vozidla, umytie motora atď.) 

Ak predávate vozidlo my urobíme maximum , aby bolo čisté, pripravené na predaj. V podstate vieme vyčistiť všetky nečistoty, ktoré by sa mohli na vozidle vyskytnúť, či už v jeho interiéri, alebo exteriéri. Táto služba nám pri detailnosti čistenia, umývania, tepovania a vysušenia vozidla určite zaberie minimálne 8 hodín. 

 

 • Vysávanie, čistenie a tepovanie zadných sedačiek a koberčekov“, kde sedávajú Vaše malé detičky, resp. detských sedačiek 

Vieme, že tieto časti interiéru sú veľmi často znečistené, preto nie je pre nás problém ich expresné vytepovanie a vysušenie. Stihneme to za 2 hodiny. 

 

 •  Kvalitné „hĺbkové tepovanie“ farebne svetlého interiéru vozidla

Svetlé interiéry vozidiel tepujeme za použitia značkového tepovača Kärcher a prípravku určeného na tento druh tepovania. Ak je výsledok nedostatočný, tepovanie opakujeme. Náš vyškolený zamestnanec pracuje na dokonalosti výsledku tepovania minimálne 8 hodín. 

 

 • Dezinfekcia klimatizácií a interiéru vozidla ozónom

O túto službu máte záujem po celý rok, pretože naozaj zbaví interiér a klimatizačné potrubie baktérií, alergénov, roztočov, plesní a odstráni tak zápach interiéru a klimatizácie po jej zapnutí. Doporučujeme na jar, ak bola počas zimy klimatizácia vypnutá. Aplikácia ozónu taktiež zabezpečí dlhotrvajúcu vôňu čistoty interiéru a spríjemňuje tak atmosféru počas jazdy. Služby je ukončená do 30 min.    

 

 •  Expresné vyčistenie a ošetrenie koženého interiéru vozidla

V tomto prípade si môžete vybrať len vyčistenie kože, alebo jej vyčistenie a ošetrenie prípravkom, ktorý ju ochráni. Zo skúseností doporučujeme túto starostlivosť z hľadiska jej dlhšej životnosti. Podľa farebnosti a znečistenia kože, časová náročnosť služby bude cca. 2 hod.    

 

 •  Pre veľký záujem zákazníkov predávame „darčekové poukážky“ na všetky naše služby. 

Záujem o darčekové poukážky rastie najmä v predvianočnom období, no aj v priebehu roka, ako darček k narodeninám, cena do tomboly a pod. Ak neviete čím blízkeho, známeho či kolegu obdarovať, využite našu ponuku darčekových poukážok. Poukážka je pre Vás pripravená v lesklej tlači a bielej darčekovej obálke. Jej časová platnosť je neobmedzená. 


AKCIE